PřepiServis je jistota, kterou si můžete dopřát! Nechte nás jednat za Vás!

Kdo jsme?

Jsme tu pro Vás víc než 12 let, abychom každý den šetřili Váš čas i Vaše nervy. Zbavíme Vás starostí s návštěvou registru vozidel a stresu s tím spojeným. Registrace vozidla a další úkony nebyly nikdy snažší.

Na vysoce profesionální úrovni Vás zastoupíme při jednání s registry vozidel a magistráty bez ohledu na místo bydliště či sídlo Vaší společnosti. Postaráme se o Váš vozový park a zajistíme Vám veškerý servis spojený s registry vozidel a pojištěním vozidel.

Nic pro nás není problém! Zastupujeme klienty v řadě komplikovaných správních řízeních, kdy jiní už by to vzdali, tak my nikoliv. Vyřídíme za vás rychle a spolehlivě veškerou administrativu.

Víme jak, kde a jaké dokumenty jsou nezbytné pro dosažení úspěchu.

Naši klienti oceňují náš profesionální a citlivý přístup při řešení jejich složitých životních situací. Vždy jsme nápomocni a připraveni čelit problémům s Vámi. Šetřete své zdraví a obraťte se na nás. Nic pro nás není problém a velmi rádi Vám pomůžeme s tím, co právě řešíte. Těšíme se na spolupráci.

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den na telefonu 773 663 331 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Proč PřepiServis?

  • Profesionální poradenství
  • Rychlý servis
  • Skvělé ceny
  • Pojišťovací služby
  • Netrváme na osobním kontaktu, doklady lze zaslat kurýrem (poštou)
  • Komunikace probíhá nejen v češtině, ale i v angličtině

Co Vám můžeme nabídnout?

Přihlásíme Váš nový vůz. Kontaktujte nás a nechte nás jednat. Nemusíte nikam chodit, šetřete svůj čas. Přihlášení auta vyřídíme během jednoho dne. Můžete si vybrat pražskou nebo středočeskou registrační značku (RZ).

Přepíšeme Vaše auto. Nedávejte doklady z ruky, obraťte se na profesionály a my Vám zajistíme bezpečný převod. Ochráníme Vás před podvodníky!

Zajistíme kompletní pojišťovací servis. Každé registrované vozidlo musí mít sjednané povinné ručení. Připravíme pro Vás pojistku, která Vás nikdy nenechá na holičkách. Garantujeme cenu.

Vyřídíme nový velký techničák, malý technický průkaz i novou značku. Ztráta dokladů či registrační značky je vždy nepříjemná komplikace, zplnomocněte nás a už se nemusíte o nic starat. Do druhého dne máte nové technické průkazy i značku.

Přihlásíme Vám vozidlo ze zahraničí. Dovozy vozidel mohou být komplikované, pro nás ale nikoliv. Spolehlivě za vás vozidlo přihlásíme v rekordně krátkém čase a sjednáme kvalitní pojistku.

Zajistíme jakoukoliv změnu v registru vozidel. Změnili jste jméno, bydliště, název společnosti, palivo či jen rozměr pneumatik? Obraťte se s důvěrou na nás a obratem máte doklady v pořádku. Každá změna má být registru vozidel ohlášena do 10 pracovních dní.

Přihlásíme vozidlo z dědictví. V takovéto složité životní situaci neplýtvejte svojí energií na úřadech. Kontaktujte nás a my celou záležitost vyřídíme za Vás.

Odhlásíme Vaše vozidlo. Vozidlo je ekologicky zlikvidované, neplaťte zbytečně pojištění a předejte nám vše k vyřízení. Registr vozidel zapíše zánik vozidla a můžete si zrušit povinné ručení. Rychlost vyřízení Vás překvapí.

Zastoupíme Vás ve správním řízení. Naše společnost zastupuje klienty v řadě složitých správních řízení, která vyžadují značnou časovou i informační náročnost. Pomáháme řešit „neřešitelné“.

Vyřídíme značku na přání. Toužíte mít vlastní registrační značku na svém voze, sdělte nám Vaše přání a my se o vše postaráme. Vaše přání je splněno! Potřebujete třetí značku na nosič kol. O značku zažádáme a následně ji vyzvedneme. A máte to bez čekání na úřadu!

Zapíšeme tažné zařízení. Pořídili jste si nové tažné zařízení. Chcete ho používat? Musí být správně zapsané v technickcých průkazech. Předáte nám doklady a do druhého dne máte zápis zajištěn.

Prodali jste vozidlo do zahraničí. Potřebujete zajistit vývozní značku a zápis trvalého vývozu? Zapomněli jste auto v ČR odhlásit a už jste ho přihlásili v jiné zemi EU? Nemusíte se obávat, umíme si poradit. Kontaktujte nás.

Nemáte čas a ani energii pro jednání na úřadě? Potřebujete jezdit? Jste tu správně, my za Vás vše zajistíme a obratem dodáme hotové doklady!