PřepiServis je jistota, kterou si můžete dopřát! Nechte nás jednat za Vás!

Kdo jsme?

Jsme tu pro Vás víc než 12 let, abychom každý den šetřili Váš čas i Vaše nervy. Zbavíme Vás starostí s návštěvou registru vozidel a stresu s tím spojeným. Registrace vozidla a další úkony nebyly nikdy snažší.

Na vysoce profesionální úrovni Vás zastoupíme při jednání s registry vozidel a magistráty bez ohlednu na místo bydliště či sídlo Vaší společnosti. Postaráme se o Váš vozový park a zajistíme Vám veškerý servis spojený s registry vozidel a pojištěním vozidel.

Nic pro nás není problém! Zastupujeme klienty v řadě komplikovaných správních řízení, kdy jiní už by to vzdali, tak my nikoliv. Vyřídíme za vás rychle a spolehlivě veškerou administrativu.

Víme jak, kde a jaké dokumenty jsou nezbytné pro dosažení úspěchu.

Naši klienti oceňují náš profesionální a citlivý přístup při řešení jejich složitých životních situací. Vždy jsme nápomocni a připraveni čelit problémům s Vámi. Šetřete své zdraví a obraťte se na nás. Těšíme se na naši spolupráci.

Proč PřepiServis?

  • Profesionální poradenství
  • Rychlý servis
  • Skvělé ceny
  • Pojišťovací služby
  • Netrváme na osobním kontaktu, doklady lze zaslat kurýrem (poštou)
  • Komunikace probíhá nejen v češtině, ale i v angličtině

Co Vám můžeme nabídnout?

Zaregistrujeme Váš nový vůz. Kontaktujte nás a nechte nás jednat. Nemusíte nikam chodit, šetřete svůj čas. Registraci vyřídíme během jednoho dne.

Převedeme Váš ojetý automobil. Nedávejte doklady z ruky, obraťte se na profesionály a my Vám zajistíme bezpečný převod. Ochráníme Vás před podvodníky.

Zajistíme kompletní pojišťovací servis. Každé registrované vozidlo musí být zákonně pojištěno. Připravíme pro Vás pojistku, která Vás nikdy nenechá na holičkách. Garantujeme cenu.

Vyřídíme duplikáty technických průkazů a nové značky. Ztráta dokladů či registrační značky je vždy nepříjemná komplikace, zplonomcněte nás a už se nemusíte o nic starat. Do druhého dne máte nové doklady i značku.

Přihlásíme Vám vozidlo ze zahraničí. Dovozy vozidel mohou být komplikované, pro nás ale nikoliv. Spolehlivě za vás vozidlo přihlásíme i pojistíme.

Zajistíme jakoukoliv změnu v registru vozidel. Změnili jste jméno, bydliště, název společnosti, palivo či jen rozměr pneu? Obraťte se s důvěrou na nás a obratem máte doklady v pořádku.

Vyřídíme dědictví. V takovéto složité životní situaci, neplýtvejte svojí energií na úřadech. Kontaktujte nás a my celou záležitost vyřídíme za Vás.

Necháme Vaše vozidlo fakticky zaniknout. Vozidlo je ekologicky zlikvidované, neplaťte zbytečně pojištění a předejte nám vše k vyřízení. Rychlost Vás překvapí.

Zastoupíme Vás ve správním řízení. Naše společnost zastupuje klienty v řadě složitých správních řízení, která vyžadují značnou časovou i informační náročnost. Pomáháme řešit „neřešitelné“.

Vyřídíme značku dle Vašeho přání. Toužíte mít vlastní registrační značku na svém voze, sdělte nám Vaše přání a my se o vše postaráme. Vaše přání je splněno!

Nemáte čas a ani energii pro jednání na úřadě? Potřebujete jezdit? Jste tu správně, my za Vás vše zajistíme a obratem dodáme hotové doklady!