I v této náročné době jsme připraveni pomoci Vám s registrací a veškerými úkony na registru vozidel. Úřední doba registru vozidel je i nadále omezena na dva pracovní dny a z toho důvodu se i doba vyřízení Vaší žádosti může prodloužit. Před Vaší návštěvou se prosím objednejte. Pro Vaše telefonické dotazy jsme Vám k dispozici na naší infolince: 773 663 331 a emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás.
Even in this complicated situation, we are ready to help you with registration and all services on the Vehicle Registry. The Vehicle Registry continue to operate in a restricted mode (two days a week), so the processing time for standard orders can be extended. Before you come, please arrange a meeting with us. If you are also interested in processing your request later, please contact us. You can reach us on our infoline: 773 663 331 or email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Looking forward to seeing you.

Pište, volejte, nebo nás osobně navštivte. Jsme tu pro Vás každý den! Feel free to contact us every working day!

Odpovíme Vaše dotazy:

Pondělí/Monday – pátek/Friday: 9.00 – 13:00

Osobní předání i převzetí v sídle společnosti (you can come to our office, arrange meeting with us):

Pondělí/Monday – pátek/Friday: 9:00 – 13:00

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tel.: 773 663 331
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás v novém sídle na adrese: Jindřicha Plachty 1219/27, Praha 5. Naleznete nás v blízkosti MHD (tramjové zastávky a vystupní stanice metra Anděl). Pokud přijedete vozidlem, lze parkovat přímo v ulici na smíšené fialové parkovací zóně (10 Kč/10 min.) nebo zdarma v obchodním centru Nový Smíchov.
We look forward to seeing you at our new office: Jindřicha Plachty 1219/27, Prague 5. You will find us close to public transport (tram stops and Anděl metro station). If you arrive by car, you can park directly on the street (a mixed purple parking zone, 10 CZK/10 min.) or for free in the Nový Smíchov shopping center.
NOVÉ SÍDLO SPOLEČNOSTI

PřepiServis
Jindřicha Plachty 1219/27
150 00 Praha 5

Provozovatel a odpovědná osoba

Ing. Diana Žalčíková
IČ: 87201721