Garantovaný převod = PřepiServis = jistota, kterou si můžete dopřát!

Neváhejte při prodeji/koupi vozidla a obraťte se rovnou na nás. Zajistíme Vám profesionální a velmi rychlý převod vozidla. Doklady předáme či zašleme dle dohody. Prodávajícímu posíláme naskenované dokumenty, které následně použije pro ukončení povinného ručení. Ušetříte si mnoho nervů i času, který můžete využít podle svých představ. Pokud dodáte požadované doklady, NIKDY se Vám u nás nestane, že by vozidlo zůstalo nepřevedené. NEVÁHEJTE a kontaktujte nás.

Jak naše služba funguje?

  • Kontaktujte nás telefonicky či emailem.
  • Profesionálně posoudíme Váš případ.
  • Představíme Vám řešení včetně přehledu potřebných dokumentů.
  • Doklady můžete zaslat poštou či kurýrní službou, netrváme na osobním kontaktu. Šetříme Váš čas!
  • Celý převod máte pod kontrolou.
  • Nikdy se Vám nestane, že by vozidlo zůstalo nepřevedeno. Dodáme Vám jistotu úspěšného převodu!
  • Požádáme Vás o zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!

KONTAKTUJTE NÁS
773 663 331

Buďte opatrní a nesvěřujte doklady druhé straně! Pokud druhá strana nespolupracuje, je téměř nemožné převod dokončit! Využijte našich služeb a můžete klidně spát. Zajistíme celý proces převodu a doklady doručíme dohodnutým způsobem. Šetřete svůj čas i nervy!

Mnoho klientů každý rok „naletí“ a důvěřují kupujícímu (či prodávajícímu), že vozidlo na základě předané ověřené plné moci v registru vozidel převede. Když se tak nestane, je jen malá pravděpodobnost, že se to podaří. Nesvěřujte svoje doklady druhé straně v důvěře, že vše provede dle dohody, obraťte se na profesionály a my Vám zajistíme hladký průběh.

Že k převodu nedošlo, zjistí prodávající (původní vlastník), až když mu např. přijde pokuta či výměr za dluh na pojištění. Často nemá vůbec žádnou možnost, jak přesvědčit kupujícího, aby převod provedl. Takováto situace je obtížně řešitelná, pokud druhá strana nespolupracuje.

Klienti se na nás obrací velmi často s žádostí o pomoc a zastupování v takovémto případě. Bohužel v současné době neexistuje snadný způsob převod vozidla v případě, že jedna ze stran nespolupracuje. Pak se zejména prodávající ocitá v nelehké situaci.