Vážení klienti,

velmi si Vážíme Vaší přízně v této složité době.

Bohužel i nás se týká vládní nařízení o uzavření provozoven poskytujících služby. K dnešímu dni jsme tedy nuceni pozastavit naši činnost. Budeme i nadále sledovat vývoj vládních opatření. Jakmile to bude možné znovu naši společnost otevřeme.

Pokud budete mít zájem o pozdější vyřízení, kontaktujte nás, odbavíme Vaše žádosti v nejbližším možném termínu. I v době uzavření jsme Vám plně k dispozici na naší infolince: 773 663 331 a na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přejeme Vám pevné nervy a zdaví. Váš PřepiServis

Dear clients

We really appreciate your favor at this difficult time.

Unfortunately, we are also affected by government restrictions on the closure of service providers. As of today, we are forced to close our services. We will continue to monitor all developments over the period ahead. We will reopen our company as soon as possible.

If you are interested in processing your request later, please contact us and we will process your request as soon as possible. We are still fully available on our infoline: 773 663 331 and by email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

We wish you all the best. Your PřepiServis