Převod auta snadno a rychle

Rozhodli jste se vyzkoušet online převod auta a zjistili jste, že musíte i tak na registr vozidel. Není žádný problém. Naše společnost nabízí klientům dokončení online převodu vozidla a vyzvednutí technického průkazu, popř. registrační značky.

Zastoupíme Vás jak při online převodech vozidel, tak i běžných převodech aut na základě ověřené plné moci. Nabízíme celou škálu úkonů na registru vozidel. Nic pro nás není problém. Pokud řešíte komplikovaný případ, neváhejte se obrátit na naše odborníky.

Pokud se nechcete zaobírat vyplňováním žádostí k převodu vozidla a raději vše vyřizujete osobně, jsme pro Vás k dispozici na Andělu každý pracovní den od 9:00 - 12:30.

Kontaktovat nás můžete emailem nebo telefonicky. Rádi Vám požadovanou službu zajistíme.

Pro dokončení online převodu vozidla od Vás budeme potřebovat ověřenou plnou moc a doklady k vozidlu. Na úřadě Vás zastoupíme a dokončíme převod auta za Vás. Budete hradit snížený registrační poplatek ve výši 600 Kč. Úspora oproti běžnému správnímu poplatku za převod auta činí 200 Kč.

Vše vyřizujeme obratem. Jakmile máme doklady v ruce, ihned vše předáváme na registr vozidel ke zpracování. Většina zakázek je u nás vyřízena do 24 hodin.